Podjetniško trgovska zbornica

Arhiv: GZS Podjetniško trgovska zbornica - članica organizacije BNI

BNI (Business Network International) je največja organizacija na svetu za poslovno in podjetniško mreženje . Svojim članom nudi možnost za pridobivanje novih strank, kontaktov in izmenjavo idej. Po svetu trenutno deluje več kot 6.800 BNI skupin, v katerih je vključenih več kot 169.000 podjetij. V letu 2013 so si člani BNI skupin izmenjali prek 13 milijonov poslovnih napotnic in ustvarili za več kot 6,5 milijard $ poslov. V Sloveniji je v BNI vključenih že več kot 350 podjetij, ki so v zadnjih 12 mesecih s posli, pridobljenimi v BNI skupinah, ustvarili več kot 5milijonov € neto prometa.

GZS PTZ je članica skupine Karantanija, ki se sestaja vsako sredo ob 6.50 v RADISSON BLUE HOTELU PLAZA v Ljubljani.  Vse, ki si želite razširiti svoj poslovno mrežo in pridobiti ekipo svojih tržnikov vabimo, da nam pišejo na naslov ptz@gzs.si ali na polona.mezan@gzs.si (članica skupine v imenu GZS PTZ). Predhodno vas moramo namreč najaviti in opremiti s podatki, kaj potrebujete s seboj, ko pridete. Na razpolago imate 60- sekund, da poveste KDO STE?, KAJ DELATE? in KOGA IŠČETE? Po tem sledi zajtrk in so omogočeni nadaljnji sestanki. Vsekakor prinesite s seboj dovolj vizitk in 10 EUR za plačilo.