Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Predstavitev programa iNep

GZS-Zbornica za poslovanje z nepremičninami in Imagine d.o.o.

vabita na brezplačno predstvitev  programske opreme iNep za nepremičninske posrednike, ki bo potekala

v četrtek 23. aprila 2015, ob 10.00 uri, v poslovni stavbi GZS, Ljubljana, Dimičeva 13, dvorana A v I. nadstropju.

Prikazali vam bomo glavne funkcionalnosti programa, povezanost z bolha.com ter internim Imagine portalom, ki je viden na vseh sodobnih napravah: tablicah in pametnih telefonih.

Vstop je ob predhodni prijavi na e-naslov: inep@imagine.si, do vključno 20.4.2015 oz. do zapolnitve mest prost. Udeleženci predstavitve lahko brezplačno parkirajo v garaži GZS oz. na zunanjem parkirišču.

GZS, Imagine in Bolha.com ponujajo v sklopu začetka trženja novega produkta iNep do 31.05.2015 ugodne popuste za paket iNep + Oglaševanje na bolha.com

• IMAGINE:        10% popust za najem iNep za obdobje enega leta,
      •  5% trajni popust na predplačilo za letni najem,
      •  7% trajni popust za člane GZS.
    • BOLHA.COM: 20% popust za nakup bolha.com trgovine za obdobje nega leta,
      • 3% popust na predplačilo za letni zakup bolha.com trgovine,
      • 7% popust za člane GZS za obdobje enega leta.

Cenik najema programa iNep je objavljen na spletni strani: www.imagine.si/iNep.html

Druženje se bo pričelo ob 9.00uri pred dvorano A, kjer boste dobili akreditacije, na boljo pa bo tudi brezplačen zajtrk. Po predstavitvi, predvidoma okrob 12.00 ure, sledi drugi del druženja ob kozarčku vina s prigrizki ter individualni razgovori interesentov s ponudnikom programa in oglaševanja.

Vljudno vabljeni.