Gospodarska Zbornica Slovenije | Arhiv: Kolektivne pogodbe in urne postavke: Spremembe v Avstriji!
GZS

Arhiv: Kolektivne pogodbe in urne postavke: Spremembe v Avstriji!

S 1. majem začnejo v Avstriji veljati spremembe določenih kolektivnih pogodb ter tudi nove urne postavke. Pred napotitvijo v Avstrijo, ki bo začela veljati s 1.5.2017, preverite, ali je na vašem področju opravljanja storitev prišlo do sprememb kolektivnih pogodb in v pozitivnem primeru le-te spremembe tudi nemudoma upoštevate. Tudi za napotene delavce v Avstrijo, ki ste jih prijavili pred 1.5.2017, veljajo omenjene morebitne spremembe urnih postavk in morate po 1.5.2017 plačevati delavce po novih, višjih urnih postavkah in to upoštevati pri izračunih plač za mesec maj 2017.

Pripete datoteke

b i u citat

CAPTCHA slika
Prosimo prepišite varnostno kodo s slike:
Kažem 1 komentarjev
Avatar  [Trackback] 7 let nazajOdgovor

Trackback from Domain: gzs.si

Kolektivne pogodbe in urne postavke: Spremembe v Avstriji!https://www.gzs.si/podjetnisko_trgovska_zbornica/vsebina/Novice-za-newsletter/ArticleID/58897/kolektivne-pogodbe-in-urne-postavke-spremembe-v-avstriji