Gospodarska Zbornica Slovenije | Arhiv: EUROBIOHIGHTECH BROKERAGE DOGODEK
GZS

Arhiv: EUROBIOHIGHTECH BROKERAGE DOGODEK

Srečanje visokotehnoloških podjetij iz regije Alpe Adria (Slovenije, Italije, Avstrije in Hrvaške) iz sektorjev »BioMedTech«, »BioTech« in »BioICT«

Trst, 21.-22. september 2017

Stazione Marittima di Trieste

Prvi povezovalni dogodek organiziran v okviru Euro Bio High Tech, ki je namenjen inovacijam v biomedicinskem sektorju, biotehnologiji in bioinformatiki v srednji in zahodni Evropi ter Zahodnem Balkanu.

Biotehnologije, farmacevtska industrija in znanost o življenju se globalno soočajo s številnimi novimi izzivi, ki jih prinaša dinamika trga in dinamika raziskav in razvoja. Odgovor na te izzive je povezovalni dogodek Euro Bio High Tech 2017 s predstavitvijo raziskovalnih in razvojnih projektov, ki jih izvajajo podjetja in raziskovalni centri.

Gospodarska zbornica Slovenije kot partner evropske podjetniške mreže Enterprise Europe Network soorganizira in vabi na prvi Brokerage @ Euro BioHighTech 2017 dogodek, edini predstavitvi inovacij, ki se uporabljajo za biomedicinski sektor, biotehnologijo in bioinformatiko v srednji in vzhodni Evropi ter na Zahodnem Balkanu. Dogodek bo potekal v Trstu med 21. in 22. septembrom, v Stazione Marittima di Trieste.

Ciljne skupine so ključni akterji oddelka univerz in raziskovalnih inštitutov za prenos tehnologije, kupcev in oddelkov za naročila iz biomedicinskih, biotehnoloških, farmacevtskih in IKT podjetij, nakupovalni oddelki laboratorijev za analizo, ki delujejo samostojno ali v dogovoru z nacionalno zdravstveno službo, trgovci na debelo in distributerji medicinskih pripomočkov in opreme, rehabilitacijskih centrov, zasebnih klinik, zdravstvenih centrov, kozmetičnih in farmacevtskih podjetij, zavarovalnic in investitorjev, kliničnih inženirskih podjetij.

Namen dogodka je razviti čezmejna trgovinska ter poslovna sodelovanja med podjetji, izmenjavo projektov ter sodelovanje pri raziskavah med grozdi in raziskovalci v srednji in zahodni Evropi ter Zahodnem Balkanu.

Dogodek bo potekal v angleškem jeziku in bo zajemal sledeče aktivnosti: razstavni del, B2B srečanja, predstavitve, konference, seminarje, delavnice ter predstavitve projektov javnih institucij s področja zdravja in socialnih storitev.

KAKO SODELOVATI?

Za več informacij in registracijo prosim obiščite spletno: https://eurobiohightech2017.b2match.io/

Vse prijave za ostale aktivnosti se prejemajo na naslov: info@ebht.it

Prijave potekajo od 4. do 19. septembra.

b i u citat

CAPTCHA slika
Prosimo prepišite varnostno kodo s slike: