Arhiv: Jutro na zbornici: Pojejte svojo žabo takoj zjutraj

Se tudi vam dogaja, da je delovni dan prekratek? Ste v dilemi, kaj narediti, ko je »vse« prioritetno? Se počutite preobremenjene? Si želite razpoložljivi čas učinkoviteje izrabiti in se tako izogniti prelaganju in pogosto nepotrebnemu stresu?

V sodelovanju s podjetjem Kadis, d.o.o. vas v okviru srečanj s strokovnjakom JUTRO NA ZBORNICI vabimo na

INTERAKTIVNO PREDAVANJE:

»POJEJte SVOJO ŽABO TAKOJ ZJUTRAJ«

v torek, 9. decembra 2014, ob 9.30

na Gospodarski zbornici Slovenije, dvorana F, medetaža 4/5,

Dimičeva 13, v Ljubljani

Vsakodnevno načrtovanje časa lahko dejansko prihrani čas. Na praktični delavnici boste izvedeli, zakaj seznami nujnih nalog v resnici niso učinkoviti ter zakaj je dobro »pojesti svojo žabo« že takoj zjutraj in prenehati z odlašanjem.

S pomočjo naše tokratne gostje,Maruše Goršak, univ. dipl. ped./andr., iz podjetjaKadis d.o.o. boste spoznali:

• Kje je težava - samoocenjevalni test upravljanja s časom

• Moj dan je vedno prekratek – kaj nam pove analiza porabe časa?

• Pozabimo na sezname nalog in začnimo z učinkovitim načrtovanjem časa

• Ko je vse prioritetno – kako določiti prednostne naloge?

• Pojejmo svojo žabo takoj zjutraj – prenehajmo z odlašanjem

Dogodek bo trajal predvidoma do 12.30 ure.

Udeležba je brezplačna.

PRIJAVE: Prosimo, izpolnite priloženo prijavnico. Število udeležencev v skupini je omejeno, zato prijave sprejemamo do zapolnitve mest oziroma najkasneje do 8.12.2014. Prijave lahko pošljete na elektronski naslov mojca.pavlic@gzs.si ali po faksu: 01/43 13 040.

Pripeti dokumenti