Arhiv: Zajtrk s strokovnjakom VAROVANJE OSEBNIH PODATKOV

Pri GZS Zbornici osrednjeslovenske regije se Sekcija za upravljanje varovanja informacij ukvarja tudi z varovanjem osebnih podatkov.

Zakon o varstvu osebnih podatkov določa pravice, obveznosti, načela in ukrepe, s katerimi se preprečujejo neustavni, nezakoniti in neupravičeni posegi v zasebnost in dostojanstvo posameznika pri obdelavi osebnih podatkov. Kako zagotoviti ustrezno spoštovanje zakona in izvedbo vseh potrebnih ukrepov, hkrati pa zagotavljati nemoteno izvedbo vseh delovnih aktivnosti?

V ta namen Sekcija SUVI pripravlja

ZAJTRK S STROKOVNJAKOM - varovanje osebnih podatkov

18. junija 2013 ob 9.30 uri

v prostorih GZS, Zbornice osrednjeslovenske regije, Dimičeva 9, Ljubljana

ki je namenjen naslednjim vprašanjem:

Kako zagotoviti varnost osebnih podatkov, ki jih naša družba obdeluje?

Kaj so dolžnosti obdelovalcev osebnih podatkov?

Zajtrk bo vodil Mladen Terčelj, PRIS, CISM, CIS.

Komu je srečanje namenjeno:

Na srečanje vabimo v prvi vrsti poslovodstvo podjetij (mikro, mala, srednja in velika),vodje informatike ali kadrovskega oddelka in vse, ki morajo ali hočejo poskrbeti za varstvo osebnih podatkov v podjetju.

Udeležba je brezplačna.

PRIJAVE

Prosimo, izpolnite priloženo prijavnico.

Število udeležencev v skupini je omejeno, zato prijave sprejemamo do zapolnitve mest oziroma najkasneje do 17.06.2013. Skenirane prijave lahko pošljete na elektronski naslov: mojca.pavlic@gzs.si ali po faksu: 01/43 13 040.

Pripeti dokumenti