Arhiv: Oddaja Poslovni izzivi in priložnosti/Glas GZS-Zbornice osrednjeslovenske regije

Danes ob 11:30 o ženskem podjetništvu, predstavitev podjetja Gospodarsko razstavišče d.o.o. ter druge poslovne novice .

Prisluhnite nam na valovih Radia Europa05!

Vsak četrtek ob 11.30 iščemo priložnosti in odkrivamo izzive v oddaji PIP (Poslovni izzivi in priložnosti) na Radiu Europa 05. GZS-Zbornica osrednjeslovenske regije skupaj z voditeljico Marto Turk in gosti predstavlja primere dobre prakse inovativnih podjetij, opozarja na manj znanje priložnosti za mlada podjetja, opozarja na novosti s področja zakonodaje, širi inovacijsko kulturo v poslovnem okolju, opozarja na dogodke doma in po svetu, se pogovarja s podjetniki-inovatorji, vse to in še  več v oddaji POSLOVNI IZZIVI IN PRILOŽNOSTI.