Arhiv: Zajtrk s strokovnjakom - Sekcija SUVI

Pri GZS Območni zbornici Ljubljana se Sekcija za upravljanje varovanja informacij ukvarja tudi z varovanjem osebnih podatkov.

Zakon o varstvu osebnih podatkov določa pravice, obveznosti, načela in ukrepe, s katerimi se preprečujejo neustavni, nezakoniti in neupravičeni posegi v zasebnost in dostojanstvo posameznika pri obdelavi osebnih podatkov. Kako zagotoviti ustrezno spoštovanje zakona in izvedbo vseh potrebnih ukrepov, hkrati pa zagotavljati nemoteno izvedbo vseh delovnih aktivnosti?

V ta namen Sekcija SUVI pripravlja

ZAJTRK S STROKOVNJAKOM

26.oktobra 2011 ob 9.30 uri v prostorih

GZS Območna zbornica Ljubljana, Dimičeva 9, pritličje

ki je namenjen naslednjim vprašanjem:

ØKako zagotoviti varnost osebnih podatkov, ki jih naša družba obdeluje?

ØKaj so dolžnosti obdelovalcev osebnih podatkov?

ØKaj lahko vprašamo Informacijskega pooblaščenca, če nismo prepričani o zakonitem ravnanju z našimi osebnimi podatki?

ØDotaknili pa se bomo tudi varovanja osebnih podatkov v računalniških informacijskih sistemih ter izpolnjevanja zahtev zakonodaje.

Zajtrk bo vodil mag. Andrej Tomšič,namestnik Informacijskega pooblaščenca RS.

Komu je srečanje namenjeno:

Na srečanje vabimo v prvi vrsti poslovodstvo podjetij (mikro, mala, srednja in velika),vodje informatike ali kadrovskega oddelka in vse, ki morajo ali hočejo poskrbeti za varstvo osebnih podatkov v podjetju.

Udeležba je brezplačna.

PRIJAVE

Prosimo, izpolnite priloženo prijavnico.

Število udeležencev v skupini je omejeno, zato prijave sprejemamo do zapolnitve mest oziroma najkasneje do 21.10.2011.

Skenirane prijave lahko pošljete na elektronski naslov: mojca.pavlic@gzs.si ali po faksu:

Pripeti dokumenti