Arhiv: Jutro na zbornici - Srečanje s slovensko veleposlanico v Izraelu

Letošnje prvo JUTRO NA ZBORNICI v organizaciji GZS Zbornice osrednjeslovenske regije in Kluba slovensko izraelskih podjetij. Tokrat se bomo pogovorili s slovensko veleposlanico v Izraelu gospo Alenko Suhadolnik.

Vabljeni v petek, 9. januarja 2015, ob 9.00

na Gospodarski zbornici Slovenije,

dvorana B, 1. nadstropje, Dimičeva 13, v Ljubljani

Naša gostja bo veleposlanica Republike Slovenije v Izraelu, gospa Alenka Suhadolnik, ki bo v svojem nagovoru predstavila priložnosti za nove gospodarske povezave in sodelovanja med Slovenijo in Izraelom in vlogo slovenskega veleposlaništva pri tem.

Program:

1. Dobrodošlica v imenu GZS Zbornica osrednjeslovenske regije – Marta Turk, predsednica

2. Priložnosti za nove gospodarske povezave in sodelovanja med Slovenijo in Izraelom - Alenka Suhadolnik, veleposlanica

3. Razprava in vprašanja udeležencev

Dogodek bo predvidoma trajal do 11. ure.

Prosimo, izpolnite priloženo prijavnico. Število udeležencev v skupini je omejeno, zato prijave sprejemamo do zapolnitve mest oziroma do 8.1.2015.

Udeležba je brezplačna.

PRIJAVE