Arhiv: Objava razpisa za zbiranje prijav za podelitev priznanj in diplom inovacijam na območju GZS Zbornice osrednjeslovenske regije za leto 2016

Podaljšan rok za prijave do vključno 11. aprila 2016!

Gospodarska zbornica Slovenije, Zbornica osrednjeslovenske regije v partnerstvu z Ministrstvom za gospodarski razvoj in tehnologijo ter s SPIRIT, Javno agencijo, nadaljuje s projektom Podelitve priznanj in diplom inovacijam v regiji. Cilj projekta je uveljavljanje inovacijske dejavnosti kot gibala trajnostnega razvoja gospodarstva in pospeševanja podjetništva.

S tem namenom objavljamo Razpis za zbiranje prijav za podelitev priznanj in diplom inovacijam v GZS Zbornici osrednjeslovenske regije.

Pripeti dokumenti:

-          Razpis za zbiranje prijav za podelitev priznanj in diplom inovacijam v GZS Zbornici osrednjeslovenske regije 2016

-          Pravilnik o podeljevanju priznanj GZS za inovacije v osrednjeslovenski regiji

-          Priloga 1 – Navodila za ocenjevanje inovacijskih prijav

-          Priloga 2 – Minimalna vsebina prijave na nacionalno raven