Arhiv: Razpis za zbiranje prijav za podelitev priznanj inovacijam v GZS Zbornici osrednjeslovenske regije za leto 2017 - podaljšan do 21.04.2017

Zaradi številnih vprašanj v zvezi s pripravo prijave na razpis smo podaljšali rok za oddajo inovacijskih predlogov do 21. aprila 2017.

Gospodarska zbornica Slovenije, Zbornica osrednjeslovenske regije, nadaljuje s projektom Podelitve priznanj in diplom inovacijam v regiji. Cilj projekta je uveljavljanje inovacijske dejavnosti kot gibala trajnostnega razvoja gospodarstva in pospeševanja podjetništva.

S tem namenom objavljamo

Razpis za zbiranje prijav za podelitev priznanj

inovacijam v GZS Zbornici osrednjeslovenske regije za leto 2017

Pripeti dokumenti:

Pravilnik o podeljevanju priznanj GZS za inovacije v GZS osrednjeslovenski regiji

Priloga 1 - Navodila za ocenjevanje 2017.doc

Priloga 2 - prijavni obrazec