Arhiv: Letna konferenca TransDigit 2.0

Združenje prevajalskih podjetij pri GZS-Zbornici poslovno storitvenih dejavnosti v četrtek, 23. 5. 2019, organizira drugo konferenco TransDigit. Na dogodku bodo predstavljene izbrane aktualne vsebine s področja prevajanja s poudarkom na digitalizaciji.

Program je pester in ponuja raznolike vsebine, zato verjamemo, da bo konferenca vsakemu udeležencu prinesla nova znanja, ideje in seveda tudi poznanstva. Vsi, ki ste kakorkoli povezani s prevajalsko dejavnostjo, dogodka ne bi smeli zamuditi.

Kotizacija

Polna kotizacija znaša 90 € (z že vključenim 22% DDV-jem), vsakemu naslednjemu udeležencu iz istega podjetja pa priznamo 40% popust na navedeno ceno. Za člane Združenja prevajalskih podjetij, Gospodarske zbornice Slovenije, študente in drugih prevajalskih združenj/društev je kotizacija še ugodnejša (preverite na spletu oz. v spletni prijavi)

Prijave

Obvezna je spletna prijava na dogodek najkasneje do torka, 21. 5. 2019.

Program

Program, predstavitve govorcev ter več o TransDIgit 2.0 je objavljeno na spletni strani Združenja prevajalskih podjetij.