Arhiv: Dan GZS Zbornice osrednjeslovenske regije, 12.3.2021

srečanje članov

v petek, 12. marca ob 10. uri

preko spletne platforme zoom

Dogodek namenjamo kar dvojnemu prazniku, rojstnemu dnevu GZS Zbornice osrednjeslovenske regije in 170 letnici Gospodarske zbornice Slovenije.

Rojstni dan je priložnost, da se dotaknemo preteklosti, kar pa je najpomembnejše, da spregovorimo o našem delu in načrtih za naprej. In tudi spodbuda, da se še bolj zbližamo in se medsebojno povežemo v močno partnerstvo, v dobrih in slabih časih.

Zbrane bosta uvodoma nagovorila predsednik Gospodarske zbornice Slovenije, gospod Boštjan Gorjup in predsednik GZS Zbornice osrednjeslovenske regije, gospod Andrej Božič.

Direktorica GZS ZOR
, mag. Marjana Majerič pa bo predstavila smernice in prednosti članstva v GZS.

Predvsem pa se ob tej priložnosti želimo pokloniti vam, naši dragi člani in se vam zahvaliti za vašo zvestobo in sodelovanje.

Vabimo vas, da si s svojimi sodelavkami in sodelavci rezervirate eno uro svojega časa in se nam pridružite.

Zaradi znanih razmer se žal ne bomo mogli srečati z vami osebno, ampak le na daljavo, preko spleta.

Vljudno prosim, da se na dogodek prijavite.

Po prijavi boste prejeli povezavo na dogodek.

Veselimo se našega spletnega srečanja in vas lepo pozdravljamo,

mag. Marjana Majerič
Direktorica GZS ZOR