Arhiv: Delavnica: Kako uspešno pripraviti in prijaviti inovacijo na razpis, 27. 2. 2015

Spoštovani inovatorji in vsi tisti, ki inovacije spodbujate, jih podpirate ter razmišljate o prijavi na razpis!
GZS Območna zbornica Posavje, Krško nadaljuje s projektom Podelitve priznanj in diplom inovacijam v regiji. Cilj projekta je uveljavljanje inovacijske dejavnosti kot gibala trajnostnega razvoja gospodarstva in pospeševanja podjetništva.

V okviru letošnjega razpisa za zbiranje prijav za podelitev priznanj in diplom inovacijam posavske regije 2014-2015, bomo organizirali brezplačno delavnico, s katero želimo predstaviti način, kako uspešno pripraviti in prijaviti inovacijo na razpis in predstavili dobre prakse vezane na inovativno dejavnost.

Delavnico bo vodila Simona Rataj iz Tehnološkega centra inovativnost in razvoj pri GZS, ki bo predstavila razpis, pravilnik in merila za ocenjevanje vlog. Na delavnici bodo prisotni tudi predstavniki Ocenjevalne komisije za inovacije, ki bodo odgovorili na vaša vprašanja,

Brezplačna delavnica bo v petek, 27. februarja 2015, ob 11. uri,
v predavalnici GZS Območne zbornice Posavje, Bohoričeva 9, Krško.

Vabimo vse prijavitelje, tudi tiste, ki še razmišljajo in so v dvomih ali je njihova inovacija primerna za prijavo ali ne.

Medijski sponzor projekta