Arhiv: Podeljena priznanja inovatorjem Posavja za leto 2012

GZS Območna zbornica Posavje, Krško je danes v Kulturnem domu Krško letos že 10. tradicionalno podelila priznanja najboljšim inovatorjem v regiji za delo v minulem letu. Na razpis je prispelo osem prijav 16 inovatorjev izmed katerih je komisija pozitivno ocenila pet inovacij in avtorjem podelila:

• 1 zlato priznanje,
  • 2 srebrni priznanji in
  • 2 bronasti priznanji.

ZLATO PRIZNANJE
je prejel

1. Ivan Smolej iz družbe Kovis d.o.o. za inovacijo "Kolesni zavorni disk (tip Z) brez vijačne pritrditve "

SREBRNI PRIZNANJI
so prejeli

1. Andrej Lovšin, Igor Križman in Boris Lavrič iz družbe Armat d.o.o. Krmelj za inovacijo "ArtDesign, fasadni sistem "

2. Miran Ferenčak, Silvo Šneberger, Matjaž Sotler, Boštjan Vučajnk, Dario Novak, Emir Šoštarec in PC STROJEGRADNJA Brežice iz družbe TPV d.d. PE Brežicez a inovacijo "Rezalno gubalna linija IBK 18 in Rezalno gubalna linija 35"

BRONASTI PRIZNANJI
so prejeli

1. Klemen Grozina in Franjo Boh iz družbe Elmont d.o.o. Krško za inovacijo "Programska oprema za vodenje delovnih skupin"
  2. Srečko Novak in Miha Vuk iz družbe Stadler d.o.o. za inovacijo "Sistem daljinskega upravljanja strojev preko t.i. ProfiBus protokola"

Za priznanja na državnem nivoju se bodo letos potegovale najvišje ocenjene inovacije:

1. Kovis d.o.o.; Kolesni zavorni disk (tip Z) brez vijačne pritrditve
  2. Armat d.o.o.; ArtDesign, fasadni sistem
  3. TPV d.d. PE Brežice; Rezalno gubalna linija IBK 18 in Rezalno gubalna linija 35

Iskrene čestitke vsem inovatorjem!

Na podelitvi je o Pogledih in predlogih Gospodarske zbornice Slovenije na krizo spregovoril slavnostni govornik predsednik Gospodarske zbornice Slovenije mag. Samo Hribar Milič.

Projekt so podprli:

Fotogalerija podelitve