Arhiv: Delavnica: Deset točk dobre prodaje, 16.2.2011

Vabimo vas na delavnico

DESET TOČK DOBRE PRODAJE
Kako prodajati, da bo prodano?,

v sredo, 16. februarja 2011, od 10. ure dalje,
v predavalnici GZS Območne zbornice Posavje, Bohoričeva 9 v Krškem.

Najstarejši in najpomembnejši poklic na svetu je poklic prodajalca.  Zato je zelo pomembno, da se naučimo prodajati. Tudi če nismo rojeni talenti za prodajo, se lahko naučimo temeljnih veščin nastopanja, prepričevanja in prodajanja. Kako povečati osebno kredibilnost, kako upravljati s časom in doseči svoje cilje, kako obvladati vse faze prodajnega lijaka in kako zaključiti prodajo? Kako prodajati po telefonu? In kako voditi prodajni pogovor ter dialog v pravo smer?

Učite se od tistih, ki znajo!

NAMEN IN CILJ

• naučili se boste osredotočiti na svoj prodajni cilj in ga tudi doseči,
  • naučili se boste poiskati svojo konkurenčno prednost,
  • naučili se boste upravljati s časom,
  • znali se boste obleči za uspeh,
  • obvladali boste govorico telesa in izostrili čutno zaznavo,
  • izboljšali boste stik s kupcem,
  • povečali boste svojo osebno kredibilnost,
  • naučili se boste telefonske prodaje,
  • obvladali boste prodajni dialog,
  • naučili se boste odgovarjati na ugovore kupcev,
  • naučili se boste zaključiti prodajo.

KOMU JE DELAVNICA NAMENJENA?
Prodajalcem,  podjetnikom, vsem, ki želite uspešno komunicirati in si izboljšati svoj zaslužek s popoldansko prodajo.

IZVAJALKA DELAVNICE
Vida Petrovčič,  profesorica filozofije in sociologije, se že od leta 1980 - vso svojo kariero - profesionalno ukvarja z novinarstvom. Zadnja leta se je posvetila študiju psihologije. Je NLP mojster praktik ter osebni in poslovni trener za hujšanje, osebno rast in poslovne strategije. Od leta 1995 redno predava in organizira delavnice na teme: javnega nastopanja, komuniciranja, marketinga, stikov z javnostmni in upravljanja s človeškimi viri (HRM) v gospodarstvu in javni upravi.

KOTIZACIJA IN PRIJAVE
Za člane GZS Območne zbornice Posavje znaša kotizacija 120 € + DDV na udeleženca, za nečlane 200 € + DDV. Kotizacijo je potrebno nakazati pred pričetkom delavnice na poslovni račun GZS številka 02924-0017841495, sklic 3040 + matična številka podjetja.

Prijave sprejemamo do zapolnitve mest. Eventualne odjave sprejemamo do 11.2.2010 do 10. ure na naš e-naslov, pri kasnejših odjavah ali neudeležbi kotizacijo zaračunamo v celoti oziroma je ne vračamo.

VLJUDNO VABLJENI!