Arhiv: OZ Posavje: Izdelava prijave na razpis Inovacije Posavja 2009, 17.3.2010

Spoštovani,

GZS Območna zbornica Posavje, Krško vabi vse inovatorje, da se udeležite informativne delavnice, s katero želimo predstaviti, kako uspešno prijaviti vašo inovacijo na razpis "Inovacije Posavja 2009".

Delavnica bo potekala  v sredo, 17. marca 2010, od 10.00 do 12.00,
v predavalnici GZS Območne zbornice Posavje, Krško (Bohoričeva 9, Krško).
Na delavnici bodo predstavljeni pogoji za sodelovanje na razpisu, prijavni obrazci in smernice za prijavo.

Komisija za inovacije pri GZS je v letošnjem letu predlagala kar nekaj sprememb, ki valjajo tudi za območne zbornice, predvsem pri merilih za ocenjevanje. Kot pri vsaki vlogi za razpis, je tudi tu pomembno, da prijavitelj razume merila za ocenjevanje in kriterije v povezavi z njimi ter pripravi vlogo v skladu z njimi. Zaradi navedenih sprememb delavnico v letošnjem letu še posebaj priporočamo vsem prijaviteljem.

Delavnico bo vodila Simona Rataj iz Centra za konkurenčnost pri GZS, na njej pa bodo prisotni tudi predstavniki Komisije za ocenjevanje inovacij pri OZ Posavje, Krško, ki bodo podali svoje dosedanje izkušnje in odgovore na vaša morebitna vprašanja.

Prijave za udeležbo na delavnici zbiramo do 16.3.2010, do 10. ure.
Udeležba je brezplačna.

Vljudno vabljeni!