Arhiv: Od petka, 13. 3. 2020 do nadaljnjega ne bo uradnih ur za osebno pridobitev listin

Spoštovani,

zaradi preprečevanja širjenja koronavirusa od petka, 13. 3. 2020 do nadaljnjega ne bo uradnih ur za osebno pridobitev listin v pisarni GZS Posavske gospodarske zbornice, Krško.

• Vloge za ATA zvezke sprejemamo po e-pošti, izdane listine pa vam bomo poslali po pošti.
  • Vloge za potrdila o poreklu blaga sprejemamo preko aplikacije essCert, kjer si lahko potrdila natisnete sami ali pa vam jih pošljemo po pošti.

Vloge rešujemo po vrstnem redu prejema. Če potrebujete kakšno informacijo oziroma stanje v kateri se nahaja vaša zadeva, vas vljudno prosimo, da pokličete v času uradnih ur ali nam pošljete elektronsko sporočilo.

Dosegljivi smo na:

Zahvaljujemo se vam za razumevanje!