Arhiv: Strokovni posvet ZRSZ za delodajalce, Dravograd, 16. junij 2014

Zavod Republike Slovenije za zaposlovanje, Območna služba Velenje in GZS Območna zbornica Koroška vas vabimo na strokovni posvet, katerega namen je predstaviti storitve ZRSZ, postopke pri zaposlovanju tujih delavcev ter ukrepe Aktivne politike zaposlovanja.

Posvet bo

v ponedeljek, 16. junija 2014 od 9.00 ure dalje
v predavalnici GZS Območne zbornice Koroška v Dravogradu, Koroška 47.

PROGRAM POSVETA:

• aktualni podatki o trgu dela,
  • postopki zaposlovanja in dela tujih delavcev,
  • storitve Kontaktnega centra ZRSZ,
  • aktualne spodbude, ki jih delodajalci lahko uveljavljate pri usposabljanju in zaposlovanju novih sodelavcev.

PRIJAVE:

Udeležba na posvetu je za vse BREZPLAČNA.

Iz organizacijskih razlogov prosimo za obvezno prijavo na e-naslov oz.koroska@gzs.si, najkasneje do 13. junija 2014.

Vabimo vas, da se nam pridružite!

Tatjana Kupnik                                                                                   Nataša Detečnik
Direktorica                                                                                           Vodja - Direktor Območne službe Velenje
GZS Območnazbornica Koroška                                                    Zavod RS za zaposlovanje