Arhiv: Predstavitev prvega razpisa MGRT - problemsko območje

VABILO

V sodelovanju z Ministrstvom za gospodarski razvoj in tehnologijo RS vas Regionalna razvojna agencija za Koroško regijo, v sodelovanju z GZS Območno zbornico Koroška ter Območno obrtno-podjetniško zbornico Radlje ob Dravi, vljudno vabi na prvo predstavitev možnosti črpanja sredstev, namenjenih problemskemu območju Občine Podvelka, Občine Radlje ob Dravi in Občine Ribnica na Pohorju, ki bo

v ponedeljek, 7. 4. 2014 ob 11.00 uri

v sejni sobi Mrežnega podjetniškega inkubatorja Radlje ob Dravi (pritličje)

Mariborska cesta 30a, 2360 Radlje ob Dravi

Predstavljen bo prvi objavljeni razpis iz Programa spodbujanja konkurenčnosti – Javni razpis za sofinanciranje (večjih) začetnih investicij podjetij, ki ustvarjajo ali ohranjajo delovna mesta na območju Maribora s širšo okolico.

Program:

*Predstavitev Javnega razpisa (predstavnica MGRT)

*Vprašanja in odgovori

Razpis je bil 21. 3. 2014 objavljen na spletni strani MGRT, do njega pa lahko dostopate tudi preko spletne strani: www.rra-koroska.si.

Vljudno prosimo, da potrdite svojo prisotnost do petka, 4. 4. 2014, na naslov: administracija@rra-koroska.si.

Vljudno vabljeni!

Pripeti dokumenti