Arhiv: Seminar Naj vaša spletna stran postane najboljši tržnik na svetu, Dravograd, 9. oktober 2013

Ugodnosti za člane GZS

Popust za člane GZS

Postanite moderni, prestopite na e-pisarno!

Na seminarju, ki ga bomo imeli

v sredo, 9. oktobra 2013 med 9.00 in 12.00 uro v prostorih GZS Območne zbornice Koroška, Koroška cesta 47, Dravograd

boste izvedeli:

• kako s spletno stranjo povečati prodajo in svojo prepoznavnost
  • kako prehiteti konkurenco in se postaviti na prva mesta na GOOGLE
  • kako in na kakšen način vam ob tem pomaga www.vsi.si
  • e-pisarna in ključne prednosti pri prehodu na e-pisarno

Komu je seminar namenjen?
Seminar priporočamo vsem direktorjem, vodjem marketinga ali vodjem prodaje, ki želijo iz spleta ustvariti več.

Seminar bodo predstavili: predstavnika VSISI d.o.o., Vojko Kalan in Gregor Drev, ki je eden vodilnih slovenskih strokovnjakov za optimizacijo spletne strani in lastnik orodja za povečanje obiska vaše strani www.vsi.si ter Ingrid Korenč iz podetja Vrednost d.o.o., strokovnjakinja za računovodstvo in davčno svetovanje, ki bo predstavila orodje za enostavnejše poslovanje, e-pisarno.

POMEMBNO: vsi udeleženci seminarja boste lahko sodelovali v nagradni igri podjetja VSISI d.o.o. za nagrade v vrednosti do 1.000,00 €.

KOTIZACIJA IN PRIJAVE:
Za člane GZS Območne zbornice Koroška je kotizacija simboična in znaša 10 € + DDV na udeleženca, za nečlane pa 30 EUR + DDV. Kotizacijo je potrebno nakazati pred pričetkom seminarja na poslovni račun GZS številka 02924-0017841495, sklic 3010 + matična številka podjetja.

Prijave sprejemamo do 7.10.2013 do 10.00 ure na e-naslov oz.koroska@gzs.si, do istega dneva tudi odjave, sicer se kotizaija zaračuna v celoti oziroma je ne vračamo.

Pripeti dokumenti