Arhiv: BREZPLAČNO POSLOVNO SVETOVANJE ZA ČLANE OZ KOROŠKA!

Spoštovani!

V sodelovanju s svetovalnima podjetjema Efikom d.o.o. iz Dravograda in Primus & Co. d.o.o. iz Ljubljane vam vsak prvi četrtek v mesecu med 10.00 in 14.00 uro ponujamo poslovno svetovanje.

Za člane GZS Območne zbornice Koroška je svetovanje BREZPLAČNO!

Tematike so obširne in vsebujejo celotno področje poslovanja posameznega podjetja. Svetovanje je namenjeno vsem, ki se vam postavljajo vprašanja, na katera nimate jasnih odgovorov ali bi potrebovali drugo mnenje. Skupina strokovnjakov, ki že več kot 20 let deluje v mednarodnem poslovnem okolju, vam lahko pri tem pomaga.

Prvo poslovno svetovanje bo

v četrtek, 2. februarja 2012 ob 10.00 uri v prostorih GZS Območne zbornice Koroška, Koroška 47 v Dravogradu.

Svetovalne storitve so namenjene lastnikom ali managementu v podjetjih, ki želijo:

• razviti strategijo najvišjih vrednot - implementacija
  • identificirati vire in njihov razvoj (kadri, znanje, finance, trg,…)
  • uvesti ali optimizirati procese
  • doseči nivo rasti, ki bo zanimiv za potencialne vlagatelje
  • iščejo priložnost za vstop novih lastnikov ali vlagateljev
  • pospešiti razvoj podjetja - mednarodna komponenta.

Predhodne prijave so obvezne, sprejemamo jih do 30.1.2012, saj je potrebno določiti točno uro svetovanja, za vsako podjetje je na voljo ena ura.

Priprava je pomemben element uspeha, zato vas prosimo, da zainteresirani udeleženci pred srečanjem izpolnite priloženi vprašalnik, ki je namenjen pripravi na razgovor in optimalnemu izkoristku časa za razpravo in nam ga do 30.1.2012 pošljete na naslov oz.koroska@gzs.si.

Vljudno vabljeni, da izkoristite ponujeno možnost poslovnega svetovanja!

Pripeti dokumenti