Arhiv: Celodnevna delavnica Povečanje prodaje z uporabo odličnih prodajnih tehnik in razvojem veščin, Dravograd, 19.10.2011

Ugodnosti za člane GZS

Popust za člane GZS

Vabimo vas na praktično celodnevno delavnico

Povečanje prodaje z uporabo odličnih prodajnih tehnik in razvojem veščin

Spoznali boste najboljše prodajne pristope in tehnike, si postavili odlične temelje in zato dvignili uspešnost in samozavest v prodajnih aktivnostih.

Delavnica je primerna za vse, ki prodajajo, so povezani s prodajo ali skrbijo za ključne stranke. Veliko je zelo pomembnih detajlov, ki jih lahko izboljšamo. Izkušnje kažejo, da vsak prodajalec lahko izboljša svoje veščine, znanja in sposobnosti v prodajnem procesu. Delavnica je idealna priložnost za to, kot tudi, da povzdignemo in z odličnimi praktičnimi nasveti motiviramo celotno prodajno ekipo. Zahteve v prodaji se večajo in prodaja je preveč pomembna za našo prihodnost, da se ji ne bi resneje posvetili.

Dali bomo konkretne rešitve in nasvete na najpomembnejših področjih prodaje:

• Pripravili vas bomo na suvereno vodenje telefonskih klicev
  • Spoznali bomo učinkovite tehnike in spretnosti reševanja ugovorov - da bi tako rešili marsikateri sicer izgubljeni pogovor
  • Strukturirane, logično zgrajene predstavitve izdelkov/storitev
  • Razvoj svetovalno prodajnega jezika

VSEBINA:

Posebnosti prodaje in najpomembnejši vplivi na rezultat prodaje

• Svetovalno prodajni jezik, njegova usmerjenost, posebnosti in prednosti
  • Potrebno za uspeh v prodaji

Uporaba telefona v prodajnem procesu

• Jasna struktura in vodenje pogovora
  • Glavni razlog za klic in kako vzbuditi zanimanje preko telefona
  • Telefonska skripta in cilji telefonskega pogovora
  • AIDA sistem, Attention, Interes, Desire, Action kot temelji za uspeh

Reševanje ugovorov/nezainteresiranosti strank v telefonskih klicih

• Tehnike reševanja ugovorov in povečanje zavedanja, da se da uspeti
  • Kako nezadovoljstva spremeniti v priložnosti
  • Reševanje 10 – ih (vaših) najtežjih ugovorov in odlične rešitve zanje

Komunikacijske spretnosti v prodaji

• Neverbalna komunikacija in odličen nasvet copying
  • Aktivno poslušanje kot temelj za gradnjo odnosov in odkritje strankinih potreb
  • Razlika med odličnim in povprečnim prodajalcem
  • Gradnja odnosa in tehnike gradnje zaupanja

Predstavitev izdelkov/storitev - Strukturirana predstavitev naših prednosti

• Kako predstavljati izdelke/skupne_naloge - posebnosti predstavljanja in prodaje
  • 12 - naših prednosti in usmerjenost prodajnega jezika
  • Stopnje v predstavitvah izdelkov/storitev
  • Lastnosti, prednosti in koristi kot temelj uspešne in kupcu razumljive predstavitve - strukturirana prodajna predstavitev
  • Izrekanje nasveta z osredotočanjem na kupčeve potrebe
  • Zakaj je veliko bolje biti svetovalec kot prodajalec
  • Predstavitev cene in kako jo ubraniti

Pripravili bomo pripomočke, ki vam bodo pri vsakdanjem delu v konkretno pomoč in korist. Praktično uporabno znanje bo predstavljeno na sproščen in zanimiv način.

DELAVNICA:
je zanimivo, predvsem pa praktično naravnano izobraževanje, ki je zasnovano na aktivnem sodelovanju udeležencev. Sestoji se iz interaktivnih prezentacij, praktičnih nalog, treninga ter razvoja veščin.

CILJNA SKUPINA:
delavnica je namenjena zaposlenim v prodaji, samostojnim podjetnikom ter vsem, ki delajo v prodaji izdelkov/storitev oziroma so v stiku s strankami/kupci…

DATUM IN KRAJ IZVEDBE:
celodnevna delavnica ( polnih 8 ur ) bo v sredo, 19. oktobra 2011 od 9.00 ure dalje v predavalnici GZS Območne zbornice Koroška, Koroška 47 v Dravogradu.

PREDAVATELJ:
delavnico bo vodil Samo Zupanc, direktor-trener iz organizacije Intelekt Maksimus. Na področju izobraževanja deluje že osem let, je treniran ter certificiran po zahtevnih mednarodnih »Train the trainer« metodah, v tem času je uspešno vodil in zaključil več kot 400 delavnic. Predavatelj z bogatimi izkušnjami s področja prodaje vam bo z konkretnimi rešitvami vsakodnevnih problematik odgovoril na vsa vaša vprašanja.

KOTIZACIJA IN PRIJAVE:
za člane GZS Območne zbornice Koroška znaša kotizacija 146 EUR + DDV na udeleženca, za nečlane 218 EUR + DDV in vključuje udeležbo, gradivo in pogostitev z napitki. Kotizacijo je potrebno nakazati pred pričetkom seminarja na poslovni račun GZS številka 02924-0017841495, sklic 3010 + matična številka podjetja.

Prijave sprejemamo do 17.10.2011 do 14.00 ure na e-naslov oz.koroska@gzs.si, do istega dneva tudi odjave, sicer se kotizacija zaračuna v celoti oziroma je ne vračamo.

VLJUDNO VABLJENI!

Pripeti dokumenti