Arhiv: GDPR v delovnih razmerjih in ureditev dokumentacije, Dravograd, 16.5.2018

GDPR V DELOVNIH RAZMERJIH IN UREDITEV DOKUMENTACIJE

Na GZS OZ Koroška nadaljujemo z izobraževalnimi aktivnostmi na temo varstva osebnih podatkov. Vabimo dosedanje in nove udeležence, da se pridružijo aktualni delavnici. Varstvo osebnih podatkov je v letu 2018 eden izmed pomembnejših projektov, ki jih boste morali izvesti. Konec maja 2018 mora biti vaše poslovanje usklajeno s Splošno uredbo iz varstva osebnih podatkov. Splošna uredba za varstvo osebnih podatkov v svojih določilih opredeljuje načela, po katerih mora delovati vsak delodajalec. Odgovornost je eno izmed teh načel in se kaže predvsem v proaktivnem delovanju ter  spoštovanju ostalih načel in drugih obveznosti, vključno s pripravo dokumentacije, ki jo bo po uredbi potrebno ali vsaj zaželeno imeti.

Da bi vam bilo pri tem lažje, vas vljudno vabimo na delavnico, namenjeno usklajevanju dokumentacije zaposlenih, pripravi temeljnih dokumentov in izvedbi začetnih ukrepov varne obdelave osebnih podatkov.

KRAJ IN ČAS:

Sreda, 16. maj 2018 od 11.00 do 14.00 ure
v prostorih GZS Območne zbornice Koroška, Koroška 47 v Dravogradu.

NAMEN DELAVNICE IN KOMU JE NAMENJENA:

Delavnica je namenjena vsem, ki ste odgovorni za delo z osebnimi podatki na področju delovnih razmerij:
  • vodjem in zaposlenim v kadrovski službi
  • drugim, ki so odgovorni za delo z osebnimi podatki na področju delovnih razmerij.
VSEBINA DELAVNICE:
  • hitri pregled skozi načela GDPR in zahtevano oz. priporočljivo dokumentacijo
  • čas za vprašanja in odgovore
  • priprava obrazca za zaposlitev
  • ureditev personalnih map
  • priprava vzorca evidenc
  • priprava vzorca ocene učinka
  • ideje za zagotovitev zaščite in varne obdelave osebnih podatkov
 DELAVNICO IZVAJA:

Tanja Breznik

Tanja Breznik, univ. dipl. pravnica, z večletnimi izkušnjami na področju delovnopravne zakonodaje in svetovanja delavcem in delodajalcem. Poleg obvladovanja vseh kadrovskih procesov, ima znanja in izkušnje na področju varstva osebnih podatkov,  inšpekcijskih pregledov ter zelo dobro pozna upravni in prekrškovni postopek, njuno razmejevanje in prepletanje.

KOTIZACIJA:
  • člani GZS Območne zbornice Koroška: 85,00 € + DDV na udeleženca, plačilo 103,70 €.
  • nečlani:  128,00 € + DDV na udeleženca,  plačilo 156,16 €.

Kotizacija vključuje udeležbo na delavnici, strokovno gradivo in postrežbo.

Kotizacijo vplačajte
 pred pričetkom seminarja na poslovni račun Gospodarske zbornice Slovenije  številka SI56 0292 4001 7841 495, sklic 00 3010 + matična številka podjetja.

PRIJAVE:

Prijave sprejemamo do 14.5.2018 do 12.00 ure
 na e-naslov oz.koroska@gzs.si, do istega dneva tudi odjave, sicer se kotizacija zaračuna v celoti oziroma je ne vračamo.

Vljudno vabljeni, da se nam pridružite.

Pripete datoteke