Arhiv: Gospodarska delegacija na Tirolsko, Avstrija, Innsbruck

Gospodarska delegacija na Tirolsko

Veleposlaništvo RS na Dunaju v sodelovanju z Gospodarsko zbornico Tirolske, Slovensko gospodarsko zvezo, Advantage Austria Ljubljana, SPIRIT Slovenija, Gospodarsko zbornico Slovenije, Obrtno-podjetniško zbornico Slovenije, Slovensko turistično organizacijo na Dunaju in Lesarskim grozdom obvešča, da
15. in 16. oktobra 2018 načrtuje obisk slovenske gospodarske delegacije v Innsbrucku na Tirolskem.

Vabimo zainteresirana podjetja, da se nam pridružijo in predhodno nakažejo, s katerimi potencialnimi tirolskimi podjetji bi se želeli srečati. S tirolskimi partnerji bomo skušali zagotoviti usmerjena B2B srečanja, pri čemer bomo posebno pozornost namenili lesu in trajnostni gradnji, pa tudi turizmu, steklarstvu in živilski panogi ter morebitnim drugim interesnim področjem.

Več informacij in prijave v pripetem dokumentu!

Pripete datoteke