Arhiv: Kako prijaviti inovacijo na razpis za priznanje GZS za inovacije 2019 in kako uspešno prijaviti ter voditi razvojne projekte?, Dravograd, 5.3.2019

Kako prijaviti inovacijo na razpis za priznanje GZS za inovacije 2019
in kako uspešno prijaviti ter voditi razvojne projekte?

Spoštovani,

GZS vsako leto preko regionalnih zbornic podeljuje priznanja za inovacije v posamezni regiji, najboljše inovacije pa se uvrstijo na nacionalno raven. Nacionalna priznanja najboljšim inovacijam bodo podeljena na Dnevu inovativnosti 2019, ki bo potekal 29. 9. 2019 na Brdu pri Kranju. V tem letu smo prenovili prijavni obrazec in metodologijo za ocenjevanje inovacij, ki sledi smernicam za prijavo inovacijskih projektov na evropske razpise in mnogim tujim razpisom za nagrade za inovacije.

Tokratni dogodek bo namenjen predstavitvi razpisa za inovacije, v nadaljevanju pa bo sledilo predavanje na temo uspešne prijave in vodenja razvojnih projektov. Predavanje bo osnovano na večletnih izkušnjah predavatelja z nacionalnimi in mednarodnimi razpisi ter razvojnimi projekti.

Predstavitev razpisa in predavanje bo izvedel dr. Aleš Ugovšek, vodja področja tehnološki razvoj in inovativnost na GZS v torek, 5. marca 2019 od 8.00 do 10.00 ure v prostorih GZS Koroške gospodarske zbornice v Dravogradu,
Koroška cesta 47.

Vljudno vabljeni!

Povezava na vsebino letošnjega razpisa, ki je objavljen na spletni strani GZS Koroška gospodarska zbornica: