Arhiv: ODNOSI MED ZAPOSLENIMI IN OBVLADOVANJE STRESA

vabilo na seminar obvladovanje stresa Koroška gospodarska zbornica

Spoštovani,

Vabimo vas na seminar na temo;

ODNOSI MED ZAPOSLENIMI IN OBVLADOVANJE STRESA,

ki ga organizira Koroška gospodarska zbornica v sodelovanju z ZDS.

Seminar bo potekal na sedežu Koroške gospodarske zbornice, Koroška cesta 47, Dravograd. 5.10.2021, s pričetkom ob 11 uri

Z nam bo strokovnjakinja Florence Maria Bratuž

Program:

11.00 – 11.15 Registracija udeležencev in preverjanje PCT pogoja

11.15 – 13.15 Predavanje

13.15 -13.30 Vprašanja udeležencev

Na seminarju bo predavateljica razkrila način, kako probleme in konflikte v odnosih spreobrniti v priložnosti za svojo osebno in poslovno rast. Njena ambicija je naučiti ljudi, da sprejmejo polno odgovornost za svoje misli, občutenja in dejanja. Udeleženci se naučijo upravljati svoje čustvene odzive in reševati konflikte za korist usklajenega delovanja kolektiva.

Florence Maria Bratuž  ima bogate izkušnje iz vodenja prodaje in regije iz avtomobilske industrije ter svetovanja. V preteklosti je delovala na naslednjih področjih: prodaja, vodenje prodaje v družinskem podjetju, področno vodenje poslovalnic uvoznika, upravljanje z odnosi s strankami, skrb za zadovoljstvo kupcev, prodajna trenerka in vodja poslovalnice. Te izkušnje so jo pripeljale do vloge predavatelja, motivacijsko/inspiracijskega trenerja in coacha za dobre medsebojne odnose.

Delavnica je brezplačna, potrebna pa je prijava na e-mail koroska.gz@gzs.si (prijave so odprte do zapolnitve mest).

Za udeležbo na seminarju je potreben pogoj PCT.

za vse informacije smo vam na voljo na tel. številki 02 8723 250 ali po mailu koroska.gz@gzs.si

S spoštovanjem,

Dogodek se organizira v okviru projekta »Regionalno stičišče dostojnega dela Celje (RSDDC)«, ki je namenjen informiranju in svetovanju deležnikom na trgu dela o pravicah in obveznostih na področju dela in delovnih razmerij ter ozaveščanju o negativnem in pozitivnem vplivu uporabe atipičnih oblik dela.

Naložbo sofinancirata Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada in Republika Slovenija.