Kako gradimo kulturo in zmogljivost inoviranja v celotnem podjetju?

Delavnica 5.12.2022 Koroška gospodarska zbornica

Kako gradimo kulturo in zmogljivost inoviranja v celotnem podjetju?

Kot inovatorji, upravljalci in pospeševalci inoviranja ste in smo odgovorni za ustvarjanje nove vrednosti in rasti. Lahko gre le za uvajanja postopnih izboljšav za obstoječe produkte in storitve ali pa uvedbe novih poslovnih modelov in izgradnje disruptivnih projektov.

Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju s Corpohubom in regijskimi zbornicami organizira dogodek namenjen identifikacije ključnih izzivov in grajenju inovacijske kulture v podjetjih. Srečanje za udeležence iz Koroške in SAŠA regije bo v PONEDELJEK, 5. 12. 2022, od 8.30 do 12.00 v prostorih Savinjsko-šaleške gospodarske zbornice, Rudarska 6a, 3320 Velenje.

V prvem delu dogodka bomo v sodelovanju z javno agencijo SPIRIT Slovenija  spoznali kakšni so ključni izzivi inovacijskega ekosistema in pogledali rezultate analize inovativnosti slovenskega gospodarstva za leto 2022. V nadaljevanju dogodka bo Lojze Bertoncelj, Corpohub izvedel kratko strokovno predavanje z mini delavnico na temo dviga zmogljivosti inoviranja vaše organizacije.

8.30 – 9.00: Prihod udeležencev, sprejem in neformalno druženje pred pričetkom
9.00 – 9.10: Uvodni pozdrav (gostitelj SŠGZ)
9.10 – 9.30: SPIRIT - Ključni izzivi inovacijskega ekosistema
9.30 – 9.50: GZS – Rezultati analize inovativnosti slovenskega gospodarstva 2022 (Simon Vrbanič, GZS)
9.50 - 10.10: Odmor
10.10 – 11.50: CORPOHUB Delavnica: Kako gradimo kulturo in zmogljivost inoviranja v celotnem podjetju? (Lojze Bertoncelj, Corpohub)

• O zmogljivosti inoviranja v celotnem podjetju
  • Model inovacijske kulture
  • Kako do plana aktivnosti?
  • (podrobnejši opis delavnice v priponki)

11.50 – 12.00: Zaključek

OBVEZNE PRIJAVE prek spletnega obrazca spodaj.

PRIPONKA:

Kako gradimo kulturo inoviranja v  podjetjih

Katja Pokeržnik, MSc,
direktorica