Arhiv: Vi sprašujete, mi odgovarjamo

Popust za člane GZS OZG

Vi sprašujete, mi odgovarjamo

V sodelovanju s Pravno službo GZS vas vabimo na seminar

"KAJ MORAMO VEDETI O SPLETNEM POSLOVANJU?"

Ponedeljek, 14. november 2011, s pričetkom ob 9. uri,
v sejni sobi GZS Območne zbornice za Gorenjsko, Bleiweisova 16, Kranj

Spletno poslovanje postaja stalnica v sodobnem poslovanju. Spletno poslovanje ima svoja pravila in zakonitosti, ki jih moramo poznati in upoštevati, preden se lotimo poslovanja preko spleta. Če želite svoje poslovanje razširiti tudi preko spleta ali to že počnete, pa niste prepričani, da poznate vsa pravila, vljudno vabljeni na naš seminar.

NAMEN SEMINARJA
Namen seminarja je slušatelje seznaniti s pravnimi vidiki spletne prodaje, ki vplivajo tudi na finančno-ekonomski vidik spletnega poslovanja.

KOMU JE SEMINAR NAMENJEN?
Direktorjem, vodilnim delavcem, pravnikom in vsem drugim, ki se ukvarjate s spletnim poslovanjem.

VSEBINA SEMINARJA

1.  Kdaj gre za elektronsko poslovanje?
  2. Kateri so obvezni podatki, ki morajo biti objavljeni?
  3. Komu in pod kakšnimi pogoji lahko pošiljam oglasna sporočila?
  4. Kdaj je sklenjena »elektronska« pogodba?
  5. Ali lahko pogodbenik brez razloga odstopi od pogodbe?
  6. Kakšen je rok za vračilo blaga oziroma plačila?
  7. Kaj je priporočljivo, da vsebujejo splošni pogoji?
  8. Kako je z osebnimi podatki?
  9. Drugi vidiki elektronskega poslovanja

PREDAVATELJICA
Polona Fink Ružič, univ. dipl. prav., z opravljenim pravniškim državnim izpitom, je samostojna pravna svetovalka na Gospodarski zbornici Slovenije. Ukvarja se z gospodarskim in civilnim pravom. Ima izkušnje tudi iz odvetništva in pravosodja.

KOTIZACIJA:

• Za člane GZS Območne zbornice za Gorenjsko znaša kotizacija 40,00 EUR (z vključenim DDV) na udeleženca. Vsakemu naslednjemu udeležencu tega seminarja iz istega podjetja (članice GZS) priznavamo pri plačilu kotizacije 20% popust.

• Za ostale pa 100,00 EUR (z vključenim DDV),

Kotizacija vključuje udeležbo na seminarju in gradivo. Kotizacijo je potrebno nakazati najkasneje do 11. novembra 2011 na poslovni račun Gospodarske zbornice Slovenije, številka 02924-0017841495, sklic 3030 + matična številka vašega podjetja.

Prijavite se lahko preko prijavnice najkasneje do 10.11.2011 ali na e- naslov spela.lapuh@gzs.si ali preko faks-a na številko: 04/20 18 309.

Skrajni rok za pisno odpoved je 10.11.2011 - v nasprotnem primeru kotizacijo zaračunamo v celoti oziroma je ne vračamo!

Vljudno vabljeni!

Špela Lapuh                                                                                                                                     Jadranka Švarc
svetovalka                                                                                                                                         direktorica

PRIJAVNICA

Vi sprašujete, mi odgovarjamo!

14. november 2011

Ime in priimek:

1.

2.

Podjetje:

Naslov:

Kraj:

Poštna številka:

Davčni zavezanec:

DA

NE

Id za DDV:

SI

Telefon:

Faks:

Pošljite ALI na faks: 04/20 18 309 ALI na: spela.lapuh@gzs.si

** Morebitne odjave sprejemamo do 10.11.2011, do 12.00 ure, pri kasnejših odjavah ali neudeležbi zaračunamo kotizacijo.