Arhiv: Delavnica »i-Računi in DAVČNE BLAGAJNE«

Spoštovani,

vabimo vas na delavnico »i-Računi in DAVČNE BLAGAJNE«, ki bo potekala

v sredo,  10. 2. 2016, ob 9:00 uri,

v prostorih Gospodarske zbornice Slovenije (OZ za Gorenjsko, Kranj).

Predstavili vam bomo funkcionalnosti rešitve i-Računi s poudarkom  na davčnem potrjevanju računov. Predstavljen bo celoten postopek, od vodenja in prijave poslovnih prostorov in oseb, ki izdajajo račune, do kreiranja in pošiljanja izdanega računa na FURS ter vpogled v izpis računa (EOR, ZOI, QR koda).

S seboj prinesite prenosni računalnik, v primeru, da nimate te možnosti, pa jih bo nekaj na voljo  tudi na delavnici.

Časovni razpored:

Aktivnost

Delavnica, formalni del predstavitve

10.30 à

Vprašanja, iskanje rešitev

Kje bo potekala delavnica:

GZS - OZ za Gorenjsko, Bleiweisova 16, 4000 Kranj

(nasproti Porodnišnice in Zavoda za zdravstveno varstvo Kranj, oz. nasproti avtobusnih postajališč na Bleiweisovi cesti )

Kje parkirati: V parkirni hiši IC dom, za stavbo GZS Območne zbornice za Gorenjsko.

Naprošamo vas, da nam za lažjo organizacijo potrdite svojo udeležbo na e- naslov: jadranka.svarc@gzs.si;

V upanju, da se udeležite delavnice, na kateri vam bomo predstavili naše storitve in predlagali aktualne rešitve za vaše poslovno delovanje,

vas lepo pozdravljamo.

Darja Arh,                                                                                              Jadranka Švarc
Genis d.o.o.                                                                                        direktorica GZS OZG Kranj