Arhiv: INFORMATIVNI DAN V KOVAČNICI

VABILO NA BREZPLAČNA SVETOVANJA

o ustanovitvi podjetja, začetku poslovanja, obstoječem poslovanju, zapiranju podjetja

VSI ODGOVORI NA ENEM MESTU V ENEM DNEVU

INFO DAN V KOVAČNICI, 11. 2. 2016 med 14. in 18.uro

Podjetniki, bodoči podjetniki in vsi, ki jih podjetništvo zanima, bodo imeli 11. 2. 2016 med 14. in 18. uro v Kovačnici (Župančičeva ulica 22, Kranj) priložnost, da se udeležijo brezplačnih individualnih in skupinskih svetovanj.

Z namenom spodbujanja podjetništva, olajševanja poslovanja ter boljše informiranosti vam bomo omogočili brezplačno svetovanje o ustanovitvi podjetja, začetku poslovanja, obstoječem poslovanju podjetja ali njegovem zapiranju. Svetovalci obljubljajo vse odgovore na enem mestu v enem dnevu.

Za vas smo združili svetovalce:

• Finančne uprave Republike Slovenije, Finančni urad Kranj,

• Območne obrtno–podjetnike zbornice Kranj,

• Gospodarske zbornice Slovenije, Območne gospodarske zbornice za Gorenjsko,

• AJPES, izpostava Kranj,

• Zavoda Republike Slovenije za zaposlovanje, Območna služba Kranj,

• Zavoda za zdravstveno zavarovanje,  Območna enota Kranj,

• predstavnici dveh računovodskih servisov: Sconto d.o.o. Šenčur in računovodski servis Lidija Radaković s.p. Kranj,

• referenta točke eVEM.

Na posamezni sklop svetovanja se lahko prijavite prek elektronske pošte: nives.zalar@bsc-kranj.si, do srede, 10. 2. 2016. Posameznik se lahko prijavi za svetovanje na več vsebinskih sklopov.

Kovačnica je nova coworking skupnost v Kranju, ki je nastala v sodelovanju Mestne občine Kranj in BSC, d.o.o., Kranj. V svojih prostorih omogoča sodelovanje najrazličnejših strokovnjakov, njen glavni namen pa je spodbujanje podjetništva ter olajševanje vstopa na trg dela in izboljšanja zaposlitvenih možnosti njenih uporabnikov.