Arhiv: Brezplačni seminar »BREZ TEŽAV SKOZI SISTEM JAVNEGA NAROČANJA« - Postojna, 12.02.2015

Ali vas zanima, kdaj vas mora naročnik pozvati k dopolnitvi ponudbe?

Ali vas zanima, če lahko po roku za oddajo ponudb spremenite svojega podizvajalca?

Se sprašujete, kdaj lahko vložite zahtevek za revizijo?

Niste prepričani, v katere dele dokumentacije vam mora naročnik omogočiti vpogled?

Ne veste, če lahko naročniku predlagate spremembo odločitve še pred vložitivijo zahtevka za revizijo?

V kolikor želite pridobiti odgovore na zgornja vprašanja vas vabimo na brezplačni seminar:

»BREZ TEŽAV SKOZI SISTEM JAVNEGA NAROČANJA«

četrtek, 12. februar 2015 ob 9h
na Območni zbornici Postojna
Cankarjeva 6, Postojna

KOMU JE SEMINAR NAMENJEN:
Seminar je namenjen vsem, ki se ukvarjajo z javnimi naročili pri ponudnikih (pripravljalci ponudb, pregledovalci razpisnih dokumentacij pri ponudnikih) ter vodilnim delavcem odgovornim za popolnost ponudbe.

KAJ PODJETJE PRIDOBI Z UDELEŽBO NA SEMINARJU?

• Na seminarju boste spoznali razlike med formalno nepopolnostjo, neprimernostjo ter nepravilnostjo ponudbe
  • Pravočasno boste znali reagirati glede na fazo postopka oddaje javnega naročila
  • Pravilno postopanje ponudnika v posameznih fazah postopka oddaje javnega naročila
  • Dobili boste možnost odgovorov na konkretna, specifična vprašanja glede na prakso Dkom

PREDAVATELJICA:
Predavala bo ga. Martina Magajna Gerželj iz podjetja ProSVET, ki več let aktivno sodeluje v postopkih oddaje javnega naročila.

KOTIZACIJA IN PRIJAVE:
Udeležba na seminarju je BREZPLAČNA na podlagi obvezne prijave preko online pirjavnice spodaj

Prijavite se lahko preko on-line prijavnice najkasneje do torka 10. februarja 2015 do 12 ure ali na e- naslov: tina.janus@gzs.si

Dodatne informacije:
GZS, Območna zbornica Postojna