Arhiv: Certifikat Družini prijazno podjetje: regionalna predstavitev - Postojna, 25.09.2012

Certifikat Družini prijazno podjetje: regionalna predstavitev v Postojni
v torek, 25. septembra 2012 ob 13 uri
GZS-Območna zbornica Postojna,
sejna soba, Cankarjeva ulica 6, Postojna

V torek, 25.9.2012 bo na GZS Območni zbornic Postojna (Cankarjeva 6, Postojna) potekala predstavitev za podjetja in organizacije, ki bi želela izvedeti več informacij o certifikatu Družini prijazno podjetje.

Pridobitev certifikata je svetovalni ter revizorski postopek, ki pomaga delodajalcem uvajati ukrepe za boljše upravljanje s človeškimi viri s poudarkom na usklajevanju poklicnega in družinskega življenja zaposlenih. Od leta 2011 je s pomočjo Evropskega socialnega sklada omogočeno sofinanciranje osnovnega certifikata v višini 80% štiridesetim slovenskim podjetjem in organizacijam letno. Za certifikat Družini prijazno podjetje je vedno več zanimanja, v lanskem letu pa se je v postopek vključilo rekordno število podjetij.

Na predstavitvi bodo sodelovala tudi podjetja iz regije, ki so že imetniki certifikata.

DODATNE INFORMACIJE IN PRIJAVE:
Več informacij in prijave: Petra Hartman, telefon 01/430 37 51, petra@ekvilib.org / www.certifikatdpp.si

Partner dogodka: GZS Območna zbornica Postojna

Udeležba na predstavitvi je BREZPLAČNA na podlagi
obvezne predhodne pirjave!

Operacijo delno financira Evropska unija, in sicer iz Evropskega socialnega sklada. Operacija se izvaja v okviru Operativnega programa razvoja človeških virov za obdobje 2007 – 2013, četrte razvojne prioritete »Enakost možnosti in spodbujanje socialne vključenosti« in prednostne usmeritve 4.1. »Enake možnosti na trgu dela in krepitev socialne vključenosti«.