Arhiv: Napredne informacijske tehnologije v podjetjih prihodnosti - Postojna, 08. december 2011

Območna gospodarska zbornica Postojna v sodelovanju s Svetovalno raziskovalnim zavodom SVIT organizira poslovni dogodek

NAPREDNE INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE V PODJETJIH PRIHODNOSTI
v četrtek, 8. decembra 2011 ob 13.00
v sejni sobi Območne gospodarske zbornice Postojna, Cankarjeva ulica 6, Postojna

Tema dogodka je uvajanje novih poslovno – informacijskih rešitev v delovanje podjetij. Rezultat uvedbe takih rešitev je racionalizacija poslovnih funkcij podjetja, kar vpliva na povečanje dinamičnosti v poslovanju, aktivacija novih modelov pa na dvig konkurenčnosti, predvsem mikro, malih in srednjih podjetij.

Sedanji trenutek zaznamuje gospodarska situacija, v kateri mora sleherni pravni subjekt poiskati optimalne rešitve v smislu čim večjih prihrankov pri svojih izdatkih.

Vlaganje v informatiko po meri podjetja pomeni prihranek, tako pri izdatkih kot tudi pri porabi potrebnega časa.

Na dogodku, ki bo podprt s strani Združenja za informatiko in telekomunikacije GZS bodo svoja videnja in izkušnje z nami delili predavatelji iz naslednjih podjetij:

• Avtenta d.o.o. -Če želimo poslovati uspešneje, moramo poslovati drugače
  • Agilcon d.o.o.-SalesForce – Preglednost nabavno-prodajnih aktivnosti
  • Špica International d.o.o.-ALLHOURS – ažurni pregled opravljenega časa
  • TS Media d.o.o.-BIZI.SI investicija in ne strošek vašega poslovanja -nagrajenka Arene poslovnih rešitev2011
  • Rabim.info-Podjetniško informacijski portal prihodnosti
  • Visionect d.o.o. -nagrajena idejna rešitev slovenskega start-up podjetja v tujini

Dogodek je za člane GZS brezplačen, za nečlane pa znaša kotizacija 30 eur (z DDV).

Prijavite se lahko preko online prijavnice spodaj ali na mail tina.janus@gzs.si najkasneje do torka, 06. decembra 2011.

Lepo vabljeni!

Dodatne informacije: