Arhiv: Seminar: »Potni nalogi in spremembe pri blagajniškem poslovanju«

Ugodnost za člane GZS

Popust za člane GZS

Za vas organiziramo seminar
»Potni nalogi in spremembe pri blagajniškem poslovanju«

ki bo v
četrtek, 19. maja 2011 ob 9.00 uri
v sejni sobi GZS, Območna zbornica Postojna
Cankarjeva 6, Postojna.

Se vam še vedno porajajo takšna ali drugačna vprašanja glede »pisanja« potnih nalogov, vodenja evidenc o uporabi službenih vozil, … ?

Ste v »dilemi« katere dohodke lahko fizični osebi izplačate »preko blagajne«in katere morate obvezno nakazati na njihov transakcijski račun ?

Poznate predpise povezane z blagajniškim poslovanjem?

V sled navedenega in mnogih vprašanj, ki se na navedeni temi dnevno porajajo v praksi, Vas vljudno vabimo na seminar, kjer boste seznanjeni o:
- pomenu pisanja potnih nalogov,
- njegovih sestavinah,
- pomenu SRS 21 pri »pisanju« potnih nalogov,
- predpisih, ki so povezani z blagajniškim poslovanjem,
- omejitvah pri gotovinskega poslovanja, …
- pomenu pravilnika o »blagajniškem poslovanju«
ter imeli možnost aktivnega sodelovanja.

Vsebina seminarja:
-
Kaj je potni nalog in iz česa izhaja?
- Ali lahko izdamo tedenski, mesečni potni nalog ?
-
Kako lahko »danes« v praksi dokažemo službeno pot?
- Komu »pišemo« potni nalog?
- Ali še vedno »velja« pravilnik o plačevanju z gotovino in blagajniškem maksimumu ?
- Kaj vse lahko fizični osebi podjetje izplača »preko blagajne« se pravi v gotovini ?
-
Kaj vse naj bi vseboval pravilnik o blagajniškem poslovanju in ali je res obvezen, …?

Seminar bo vodila:
Jana Galič, dipl.ekon., davčna svetovalka z licenco ZDSS, dolgoletni vodja finančno računovodske službe. Predavala je že na več kot 200 seminarjih in usposabljanjih( knjigovodja, računovodja,…),  je avtorica številnih člankov z davčno vsebino, kot avtorica in soavtorica pa je izdala tudi tri priročnike.

KOTIZACIJA:

• Za člane GZS Območne zbornice Postojna znaša kotizacija 95,00 EUR + DDV na udeleženca.
  • Za ostale pa 130,00 EUR + DDV.
  • vsak naslednji udeleženec tega seminarja iz istega podjetja ima pri plačilu kotizacije 50 % popust

Kotizacija vključuje udeležbo, gradivo in pogostitev.

Kotizacijo je potrebno nakazati pred pričetkom seminarja na poslovni račun Gospodarske zbornice Slovenije, številka 02924-0017841495, sklic 3100 + matična številka vašega podjetja.

Prijavite se lahko preko on-line prijavnice najkasneje do ponedeljka, 16. maja 2011 ali na e- naslov marija.horvat@gzs.si. Eventualne odjave sprejemamo do četrtka, 17.05.2011 do 12.00 ure na naš e-naslov,pri kasnejših odjavah ali neudeležbi kotizacijo zaračunamo v celoti oziroma je ne vračamo.

Dodatne informacije:
GZS, Območna zbornica Postojna