Arhiv: Gospodarski forum Primorsko-notranjske regije z gostom Stankom Polaničem - Postojna, 19.04.2016

GOSPODARSKI FORUM PRIMORSKO-NOTRANJSKE REGIJE
Torek, 19. april 2016 ob 16h
GZS Območna zbornica Postojna, Cankarjeva 6, Postojna

Gost: Stanko Polanič, Intering Holding, d.o.o.

Kako je v več kot dvajsetih letih ustvaril sistem, ki zaposluje skoraj 1.500 ljudi? Kako je prišlo do vstopa v tako različne panoge kot so kmetijstvo z živilsko predelavo, informatika in gradbeništvo z nepremičninami? Kdo je kriv za propad največjih gradbenih podjetij in kako je postal SGP Pomgrad eden izmed največjih gradbincev v Sloveniji? So slovenski gradbinci sploh sposobni prevzeti večje infrastrukturne projekte? Kam gre slovenski nepremičninski trg? Je sonaravno pridelana hrana, h kateri stremi Panvita, prihodnost v živilski industriji? Je informatika res dejavnost prihodnosti?

Odgovor na ta in še ne mnoga vprašanja dobite, če se Gospodarskega foruma Primorsko-notranjske regije udeležite.

Po koncu uradnega dela, ki bo trajal cca. uro in pol, bo sledilo neformalno druženje ob kozarčku in prigrizku.

Prijave sprejemamo na mail: oz.postojna@gzs.si

VLJUDNO VABLJENI!

Dodatne informacije: