Arhiv: VABILO BREZPLAČNO USPOSABLJANJE MENTORJEV PRI DELODAJALCIH

Gospodarska Zbornica Slovenije vas vabi, da se pridružite na brezplačnemu usposabljanju mentorjev dijakom oz. študentom za izvajanje praktičnega usposabljanja z delom oz. praktičnega izobraževanja.

Mentorstvo dijakom in študentom je zahtevna naloga. Projekt spodbuja krepitev usposobljenosti mentorjev v podjetjih za kakovostno izvajanje mentorstva dijakom srednjih poklicnih in srednjih strokovnih šol, ki se praktično usposabljajo z delom (PUD), in študentom višjih strokovnih šol, ki se praktično izobražujejo pri delodajalcih (PRI), ter ostalim udeležencem drugih oblik praktičnega usposabljanja oz. izobraževanja (vajenci).

Usposabljanje bo potekalo: 5.10., 6.10., in 12.10.2016  Kraj: GZS Območna zbornica Postojna, Cankarjeva ulica 6, 6230 Postojna

Priloženo prijavnico pošljite najkasneje do 26.09.2016:

·         po pošti (GZS Center za poslovno usposabljanje Kardeljeva ploščad 27a, 1000 Ljubljana)

·         ali skenirano po e-pošti: saso.pristavec@cpu.si

ali po faksu: 01 5655 920

Pripete datoteke