Arhiv: Gospodarski forum Primorsko-notranjske regije-Postojna, 22.11.2016

GOSPODARSKI FORUM PRIMORSKO-NOTRANJSKE REGIJE
Torek, 22. november ob 16h
GZS Območna zbornica Postojna, Cankarjeva 6, Postojna

Gostja: Tanja Skaza, direktorica podjetja Plastika Skaza, d.o.o.

Kdo je ženska, ki se med podjetnicami najpogosteje pojavlja v medijih? Kaj ji pomeni naziv menedžerkam prijazno podjetje? Podjetje je bilo slovenska gazela 2014 in nominirano za slovensko gazelo 2016. Je prehitra rast lahko nevarna? Zakaj je bila kriza v letu 2008 razlog za nastanek dveh lastnih blagovnih znamk? Kako je prišlo do sodelovanja z multinacionalkami kot so Ikea, Gorenje in Landis&Gyr? Od kod ideja za ustanovitev kulturno-športnega društva s strani podjetja? Je družbena odgovornost podjetja investicija ali strošek? Kakšna bo plastika prihodnosti? Kdaj bo plastika popolnoma naravna in razgradljiva?

Odgovor na ta in še ne mnoga vprašanja dobite, če se Gospodarskega foruma Primorsko-notranjske regije udeležite.

Pogovor bo povezovala Marjana Grčman.

Po koncu uradnega dela, ki bo trajal cca. uro in pol, bo sledilo neformalno druženje ob kozarčku in prigrizku.

Prijave sprejemamo na mail: oz.postojna@gzs.si

VLJUDNO VABLJENI!

Dodatne informacije: