Arhiv: Gospodarski forum Primorsko-notranjske regije-Postojna, 22.12.2016

GOSPODARSKI FORUM PRIMORSKO-NOTRANJSKE REGIJE
četrtek, 22. december ob 16h
GZS Območna zbornica Postojna, Cankarjeva 6, Postojna

Gost: Sandi Češko, ustanovitelj, solastnik in direktor podjetja Studio Moderna.

Kdo je človek, ki velja za enega najbogatejših Slovencev? Od kod ideja za Kosmodisk? Kdo so kupci, ki kupujejo na Top shop? Se je glavnina prodaje že preselila iz TV ekranov na spletne portale? Kako je uspel doseči zavidljivih sedem tisoč zaposlenih? Ali je politika vplivala na njegov uspeh? Ali se ima za družbeno odgovornega podjetnika? Ali sta po težavah njegovih podjetij v Rusiji in Ukrajini to zanj še vedno zanimiva trga? Bo v prihodnje prevladovala prodaja lastnih ali tujih blagovnih znamk? Kje bo Studio Moderna čez 10 let?

Odgovor na ta in še ne mnoga vprašanja dobite, če se Gospodarskega foruma Primorsko-notranjske regije udeležite.

Pogovor bo povezovala Marjana Grčman.

Po koncu uradnega dela, ki bo trajal cca. uro in pol, bo sledilo neformalno druženje ob kozarčku in prigrizku.

Prijave sprejemamo na mail: oz.postojna@gzs.si

UDELEŽBA NA DOGODKU JE BREZPLAČNA!

Pokrovitelj dogodka:

Dodatne informacije: