Arhiv: Gospodarski forum Primorsko-notranjske regije-Postojna, 31.01.2017

TOREK, 31. januar ob 16h
GZS Območna zbornica Postojna, Cankarjeva 6, Postojna

Gost: Andrej Božič, Steklarna Hrastnik

Kaj je Steklarna Hrastnik v preteklosti delala narobe? Kaj je bilo ključno pri sanaciji Steklarne Hrastnik? Koliko je psihologija pomembna pri motivaciji zaposlenih? Kaj mu pomeni naziv Menedžer leta 2016? Kaj pa evropska poslovna nagrada European Business Award, ki jo je prejel za izviren model prestrukturiranja? Po čem se razlikuje dobro podjetje od slabega? Kdaj bomo lahko uporabljali steklenice, ki ohranjajo temperaturo njene vsebine? Se boljše prodaja dobra pijača v neprivlačni steklenici ali slaba pijača v dizajnerski steklenici? Kaj je v naši državi najbolj narobe in kje je pot do njene sanacije?

Odgovor na ta in še ne mnoga vprašanja dobite, če se Gospodarskega foruma Primorsko-notranjske regije udeležite.

Pogovor bo moderirala Marjana Grčman

Po koncu uradnega dela, ki bo trajal cca. uro in pol, bo sledilo neformalno druženje ob kozarčku in prigrizku.

Prijave sprejemamo na mail: oz.postojna@gzs.si

UDELEŽBA NA DOGODKU JE BREZPLAČNA!

Pokrovitelj dogodka:

Dodatne informacije: