Arhiv: Spletni seminar: Kako uspešno pripraviti in prijaviti inovacijo na Razpise za inovacije 2017- 15.03.2017

Spletni seminar:
Kako uspešno pripraviti in prijaviti inovacijo na
Razpise za inovacije 2017

KDAJ: 15. marec 2017
od 13.00 do 14.30 ure.

Spoštovani inovatorji!

Območne in gospodarske zbornice so objavile regionalne razpise za inovacije.

Letošnji razpis vsebuje kar precej novosti: posodobljena sta razpis in pravilnik »GZS inovacije. Preoblikovan je kriterij doseženih in pričakovanih gospodarskih rezultatov, dodan je kriterij doseženi in pričakovani nefinančni rezultati, posodobljen je kriterij trajnostni vidiki in glede na te spremembe je posodobljen tudi obrazec za prijavo.

Vabimo vas, da se udeležite spletnega seminarja, kjer bomo predstavili novosti letošnjega razpisa vas seznanili, kako uspešno pripraviti in prijaviti inovacijo na razpise.

Spletni seminar bo vodila ga. Simona Rataj iz Gospodarske zbornice Slovenije, vodja projekta Priznanja za inovacije pri GZS.

KOTIZACIJE ni, vaš interes za sodelovanje na spletnem seminarju (webinarju) sporočite preko spletne prijave.

Pred seminarjem vam bomo poslali navodila za prijavo na spletni portal, kjer bo webinar potekal.

Dodatne informacije: OZ Postojna, oz.postojna@gzs.si, 05/7200-110, Simona.Rataj@gzs.si