Arhiv: Gospodarski forum Primorsko-notranjske regije z Janezom Jankom Kodilo- Postojna, 24.05.2017

GOSPODARSKI FORUM PRIMORSKO-NOTRANJSKE REGIJE
Sreda, 24. maj ob 16h
GZS Območna zbornica Postojna, Cankarjeva 6, Postojna

Gost: Janez Janko Kodila (Kodila, d.o.o.), prejemnik nagrade GZS za gospodarske in podjetniške dosežke za leto 2013.

Kako je lokalni mesar s prekmursko šunko naredil zgodbo o uspehu? Kaj je botrovalo nagradi GZS za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke za leto 2013? Kako zahteven je prodor na police največjih slovenskih prodajalcev? V kolikšni meri sta znamki Diši po Prekmurju in Ko veš kaj ješ izpolnili poslovna pričakovanja? Kakšna je korelacija med spoštovanjem lokalne tradicije in ekonomiko? Kaj prinaša novozgrajeni doživljajsko kulinarični center, ki je zgrajen iz lesa, gline in slame? V kolikšni meri dodano vrednost gradi kakovost in v kolikšni meri dober marketing? Kako dobra popotnica za prodor na evropski trg je uspeh na frankfurtskem mesarskem sejmu IFA, kjer so za osem izdelkov dobili sedem zlatih in eno srebrno medaljo? Kje so še priložnosti za Kodilo?

Odgovor na ta in še ne mnoga vprašanja dobite, če se Gospodarskega foruma Primorsko-notranjske regije udeležite.

Pogovor bo moderirala Marjana Grčman.

Po koncu uradnega dela, ki bo trajal cca. uro in pol, bo sledilo neformalno druženje ob kozarčku in prigrizku.

Prijave sprejemamo na mail: oz.postojna@gzs.si

VLJUDNO VABLJENI!

Dodatne informacije: