Arhiv: Gospodarski forum Primorsko-notranjske regije, gost: Marko Lotrič, Lotrič Meroslovje d.o.o. - Postojna, četrtek 29.03.2018

GOSPODARSKI FORUM PRIMORSKO-NOTRANJSKE REGIJE
četrtek, 29. marec ob 16h
GZS Območna zbornica Postojna, Cankarjeva 6, Postojna

Gost: Marko Lotrič, Lotrič Meroslovje d.o.o.

Kakšna je bila pot od obrti za kalibracijo tehtnic v tastovi garaži do danes, ko podjetje zaposluje preko sto strokovnjakov, zaposlenih v šestih državah? Kaj mu pomenijo nagrade 5-STAR Recognition Award-evropsko priznanje odličnosti, bronasta gazela in zaposlovalec leta, ki so jih prejeli pred nekaj leti? Kaj v praksi pomeni poslovanje v skladu s standardoma ISO 17025 in ISO 17020 ter EFQM modelom? Prisotni so v farmacevtski, avtomobilski, elektro, kemijski in plastični industriji, kje so za Lotriča še priložnosti? Je ogljični odtis prihodnost Lotriča? Kako dosega visoko stopnjo pripadnosti in lojalnosti zaposlenih? Zakaj so izdali knjigo Kultura odličnosti?

Odgovor na ta in še na mnoga vprašanja dobite, če se gospodarskega foruma udeležite.

Pogovor bo moderirala Marjana Grčman.

Prijave sprejemamo na mail: oz.postojna@gzs.si

Udeležba na dogodku je brezplačna, vabljeni!

POKROVITELJ DOGODKA:

GOSPODARSKI FORUM PRIMORSKO-NOTRANJSKE REGIJE
torek, 27. februar ob 16h
GZS Območna zbornica Postojna, Cankarjeva 6, Postojna

Gostji: Sonja Šinigoj, Petra Šinigoj, SAOP, d.o.o.

Kako jim že 30 let uspeva ostati v vrhu ponudnikov programskih rešitev? Kako dosegajo zavidljivo rast prodaje in izjemno visoko donosnost kapitala? Kako so potekala pogajanja ob prodaji podjetja češki skupini Solitea? Kako so ocenili vrednost podjetja? Kateri trgi jih še mamijo? Kako je predati nasledstvo velikega podjetja in kakšno je breme ob sprejemanju tako pomembne funkcije? Kaj nam prinaša prihodnost v IT panogi in kako se na to pripravljajo slovenska podjetja?

Pogovor bo moderirala Marjana Grčman.

Prijave sprejemamo na mail: oz.postojna@gzs.si

Udeležba na dogodku je brezplačna, vabljeni!

POKROVITELJ DOGODKA: