Arhiv: Brezplačna predstavitev: "eLicitacija v praksi", Zagorje ob Savi, 22.10. 2014

GZS Območna zbornica Zasavja v sodelovanju s poslovno – informacijsko hišo Hermes d.o.o.,

vabi na uporabniško demonstracijo inovacije*:

»eLICITACIJA v praksi«
ZA GOSPODARNO NAROČANJE

ki bo v sredo, 22. oktobra 2014, ob 13. uri,
na sedežu GZS OZ Zasavje, Podvine 36, Zagorje ob Savi

* Hermesova programska rešitev eLICITACIJA za gospodarno naročanje ter optimizacijo oddaje naročil je po izboru strokovne komisije za ocenjevanje inovacij pri GZS, Območni zbornici Posavje, prejemnica srebrnega priznanja na Najboljše inovacije regije Posavje za leto 2013.

Programska rešitev eLICITACIJA je poslovna rešitev oziroma novo programsko orodje na slovenskem trgu za optimizacijo nabavnega procesa ter gospodarno naročanje. Gre za t.i. obrnjeno elektronsko dražbo s ciljem izbora najboljšega ponudnika ter doseženimi prihranki v času in denarju.
eLICITACIJA je elektronski sistem, kjer se srečata ponudba in povpraševanje. Namenjena je vsem nabavnim referentom in odgovornim osebam, ki se pogosto ukvarjajo z izborom ponudnikov in oddajo naročil v gospodarstvu oziroma z javnim naročanjem malih vrednosti v javnem sektorju.

Izkušnje namreč kažejo, da lahko s tovrstnim licitiranjem pri manjših naročilih do 5 tisoč € dosežemo od 5 do 20 % znižanje cene predmeta nabave, pri zelo velikih nakupih pa tudi 30 % in več.

VSEBINSKI POUDARKI

• Priprava razpisa, izbira in povabilo potencialnih dobaviteljev ter najava licitacije
  • Potek in zaključevanje licitacije z izborom zmagovalne ponudbe
  • Priprava poročil o izboru in obveščanje udeležencev
  • Koristi za uporabnike s prihranki v času in denarju

STROKOVNA IZVAJALCA
Aleksander Gelb, direktor Hermes d.o.o.
Janez Stare, svetovalec poslovnih rešitev Hermes d.o.o.

KOTIZACIJA IN PRIJAVE
Udeležba na predstavitvi, ki bo predvidoma trajala 1 uro, je brezpačna, vendar je obvezna prijave na podlagi spodnje e-prijave. Prijave sprejemamo do 20.10. 2014.

Dodatne informacije: telefon 03 56 34 375

Vljudno vabljeni!