Arhiv: Obisk g. Ravi Chaudhry v Zasavju - Predstavitev uspešnega nastopa na indijskem trgu

Ugodnost za člane GZS

Brezplačen dogodek

GZS Območna zbornica Zasavje ob priliki obiska g. Ravi Chaudhry v Zasavju, vabi zasavska podjetja na predstavitev

USPEŠEN NASTOP NA INDIJSKEM TRGU
petek, 14. junij 2013 ob 13.00 uri
v poslovnih prostorih družbe TEVEL d.o.o. Kisovec

Indijski trg postaja vse zanimivejši za slovenske podjetja in s tem tudi za zasavska podjetja. V juniju se v Sloveniji mudi g.Ravi Chaudhry, ugledni strateški svetovalec mednarodnim podjetjem, poslovnim združenjem in vladam na področju trajnostnega napredka in konkurenčnosti, ter med drugim tudi avtor knjige Quest for Exceptional Leadership: Mirage to Reality, ki je v svoji karieri je opravljal tudi vodilne funkcije različnih delih indijske korporacije Tata. Več o gostu...

Ob priliki obiska g. Ravi Chaudhryja bo GZS Območna zbornica Zasavje, organizirala srečanje z zasavskimi podjetji in podjetniki, ki že poslujejo ali so zainteresirani za vstop na indijski trg.

Srečanje bo v petek, 14. junija ob 13.00 uri v prostorih družbe TEVEL d.o.o. Kisovec.

Program srečanja:

• Pozdrav gostitelja, g. Iztok Živko, direktor družbe TEVEL d.o.o. Kisovec
  • Predstavitev zasavskega gospodarstva, Staša Baloh Plahutnik, direktorica Območne zbornice Zasavje
  • Uspešen nastop na indijskem trgu, g. Ravi Chaudhry
  • Individualni razgovori

Vabimo vas, da se udeležite brezplačnega dogodka in udeležbo potrdite preko spodnje e-prijave. Prijave zbiramo do izvedbe dogodka oz. do zapolnitve mest.

Vljudno vabljeni!