Arhiv: Podeljena so bila nacionalna priznanja za inovativna podjetja 2017- zasavski inovatorji zopet odlični!

Nacionalna podelitev priznanj GZS - Dan inovativnosti 2017

Dan inovativnosti 2017: 12 zlatih priznanj in posebno priznanje za mlado podjetje

V okviru Dneva inovativnosti je Gospodarska zbornica Slovenije 27.9. 2017 že 15. podelila nacionalna priznanja najbolj inovativnim podjetjem in inovatorjem v podjetjih in javno raziskovalnih zavodih. 12 zlatih, 1 posebno priznanje in 25 srebrnih priznanj je rezultat nacionalnega finala, v katerem je na regionalni ravni sodelovalo 182 inovacij in 774 inovatorjev. Nagrajena je bila tudi najboljša inovacija leta po izboru javnosti.

ZASAVSKI INOVATORJI

Tudi letos so se nominiranci Območne zbornice Zasavje odlično odrezali, saj so prejeli 2 zlati, 1 srebrno priznanje ter posebno priznanje za mlado podjetje.

Zlato priznanje

• ·Aereform d.o.o. Trbovlje
    za inovacijo: Simulator za osnovno šolanje pilotov z VR očali
  • ETI d.d. Izlake in RC eNeM d.o.o., Zagorje ob Savi
    za inovacijo: Razvoj tehnologije za izdelavo in obdelavo termostatskih elementov

Srebrno priznanje

• Steklarna Hrastnik d.o.o.
    za inovacijo: Apliciranje treh različnih tehnologij proizvodnje steklenih izdelkov na eni steklarski peči

Posebno priznanje za mlado podjetje

• Knez David InDavidual s.p., Zagorje ob Savi
    za inovacijo: Elastična vezalka z rinčico