Arhiv: Vabilo na 22. svečano podelitev nagrad inovatorjem Zasavja

22. svečana podelitev nagrad inovatorjem Zasavja
petek, 15. junij 2018 ob 13.00 uri
Delavski dom Trbovlje (kinodvorana), Trg svobode 11a, Trbovlje

Inovativnost ni le najhitrejša pot do razvoja in rasti, ampak preprosto tudi edina zaščita pred povprečnostjo in nepomembnostjo.

Vabimo vas na 22. svečano podelitev nagrad inovatorjem Zasavja, kjer bo zasijalo 19 najboljših zasavskih inovacij.

Gost prireditve bo predsednik Gospodarske zbornice Slovenije,  Boštjan Gorjup.

Inovativnost se iz tehnološke sfere vse bolj širi tudi na druga družbena področja.  Svojo inovativno pot bo  predstavil Dušan Kastelic, uspešen animator in ilustrator, dobitnik prestižnih nagrad doma in po svetu, ki je prejel tudi naziv » Zasavc leta 2017«.

Pred tem dogodkom vas  ob 11. uri vabimo v Delavski dom Trbovlje (kinodvorana) na okroglo mizo s predstavniki zasavskih podjetij z naslovom: Kako bo Industrija 4.0 vplivala na inovativnost Zasavskih podjetij

vljudno prosimo za potrditev udeležbe preko e-prijave spodaj!

mag. Staša Baloh Plahutnik                                                                              mag. Tomaž Berginc

Direktorica GZS Območne zbornice Zasavje                                                              Predsednik GZS Območne zbornice

Obrazec za prijavo