Arhiv: Zlati in srebrni zasavski inovatorji na nacionalni podelitvi

Dan inovativnosti 2019

1 zlato in 3 srebrna priznanja zasavskih inovatorjev

V okviru Dneva inovativnosti je Gospodarska zbornica Slovenije (GZS) 25. 9. 2019  že 17. podelila nacionalna priznanja najbolj inovativnim podjetjem in inovatorjem v podjetjih in javno raziskovalnih zavodih. 8 zlatih, 2 posebni priznanji za mlado podjetje, 26 srebrnih, 4 bronasta priznanja, 4 priznanja za prispevek na področju inovativnosti in 2 posebni priznanji za razvojno in inovacijsko sodelovanje gospodarstva in institucij znanja je rezultat nacionalnega finala, v katerem je na regionalni ravni sodelovalo 199 inovacijskih predlogov in prek 1.000 inovatorjev in inovatorskih ekip. Nagrajena je bila tudi najboljša inovacija leta po izboru javnosti.

Nacionalno priznanje GZS za najboljše inovacije predstavlja najvišje priznanje inovativnim dosežkom slovenskih podjetij in s tem promocijo inovativnosti v Sloveniji.

Zasavska gospodarska zbornica je na nacionalnem izboru sodelovala s štirimi inovacijami, ki so se odlično uvrstile z enim zlatim in tremi srebrnimi priznanji!

ZLATO PRIZNANJE:
  • ETI Elektroelement d.o.o. in RC eNeM Novi Materiali d.o.o. z inovacijo Nova generacija plastičnih podstavkov za talilne vložke D0 - PFB D0 ; inovatorji: Matej Kavšek, Peter Benko, Janez Tomelj, Anže Jerman

Prejemniki zlatih priznanj na Dnevu inovativnosti 2019

SREBRNO PRIZNANJE:
  • ETI Elektroelement d.o.o. in RC eNeM Novi Materiali d.o.o. z inovacijo Razvoj nove generacije tehnologije izdelave ekstrudiranih NV osnov;  inovatorji: Samo Urbanija, Franci Ocepek, Jure Raspotnik, Blaž Bregar, Blaž Zupančič, Simon Železnik, Matej Prnaver, Jano Grden, Matic Kreže
  • KATAPULT, družba za spodbujanje podjetništva, d.o.o. z inovacijo Založba 5KA ; inovatorji: Urša Poznič Goršek, Petra Škarja, dr. Jure Knez
  • TEVEL d.o.o.  z inovacijo Wi-Fi senzorski modul za detekcijo plinov; inovatorji: Nejc Žepič, Matjaž Javoršek, Dejan Vincek,  Maja Rozman

VSEM INOVATORKAM IN INOVATORJEM ISKRENE ČESTITKE!

Urša Poznič Goršek
Petra Škarja