Arhiv: Zasavska podjetja donirajo za zaščitno opremo

ZASAVSKA PODJETJA DONIRAJO ZA ZAŠČITNO OPREMO

Pred dnevi so zasavska podjetja donirala sredstva za dva respiratorja, ki sta bila predana bolnišnici v Trbovljah.

Zasavska gospodarska zbornica je povabila svoje člane, da donirajo sredstva za ostalo zaščitno opremo, ki jo potrebuje zdravstveno osebje. Ponujena sredstva podjetnikov so presegla pričakovanja. Seznam donatorjev je tako vse daljši. Za 2.400 mask, ki jih je ob pomoči kitajskega DEWESofta prejela regija, je donatorstvo prevzel Zagorski IGM in njihovo podjetje Apnenec Zidani most. Maske so bile oddane v vse tri Zdravstvene domove in Domove upokojencev v regiji. Podjetje SINET se je pridružil z donacijo 100 vizirjev na iste naslove.

Donatorji posredujejo zaščitno opremo z željo, da bodo zaščitna sredstva pomagala preprečiti okužbe oseb, ki so najbolj izpostavljene in se ob tem zahvaljuje za požrtvovalno delo.

Zahvaljujemo se vsem podjetjem, ki so izrazili pripravljenost donirati in jih obveščamo, da bo njihova donacija dobrodošla pri prvi naslednji pošiljki zaščitne opreme.

Ostanite zdravi, da nam boste lahko pomagali.

Zasavska gospodarska zbornica