Arhiv: Brezplačna delavnica »Kako do višje stopnje zavzetosti zaposlenih?«, 27. 1. 2015

GOSPODARSKA ZBORNICA SLOVENIJE
OBMOČNA ZBORNICA ZA SEVERNO PRIMORSKO NOVA GORICA

vabi na BREZPLAČNO DELAVNICO z naslovom

KAKO DO VIŠJE STOPNJE ZAVZETOSTI ZAPOSLENIH?

ki bo v torek, dne 27 januarja 2015 ob 13.00 uri,

v prostorih GZS OZ, Sedejeva 2 a, Nova Gorica, I. nadstropje

Zavzeti zaposleni so »energični zaposleni, ki delajo s strastjo in čutijo globoko povezanost s podjetjem. So izvor inovacij in pomagajo pri razvoju podjetja. Zaupajo v sodelavce in vodje«.

Nezavzeti zaposleni so vedno "delno odsotni." Naredijo le to kar morajo. Tekom delovnega časa na "pol spijo", v delo sicer vlagajo svoj čas, ne pa tudi energije in strasti. Aktivno nezavzeti zaposleni  niso le nezadovoljni na svojem delovnem mestu; svoje nezadovoljstvo tudi aktivno izkazujejo. Škodljivo vplivajo tudi na zavzetost in zadovoljstvo kupcev.

Namen delavnice: seznaniti se z mednarodnimi ugotovitvami Gallupovih raziskav na področju prepoznavanja in spopadanja s problematiko nezavzetosti zaposlenih in predlogi, kako in na kakšen način preprečevati povečevanje deleža tistih zaposlenih, ki izkazujejo »aktivno nezavzetost« pri delu.

Postregli vam bomo s praktičnimi utemeljitvami in napotki, kako se spopadati s problematiko manjše zavzetosti in dosegati višjo stopnjo uspešnosti in učinkovitosti v vašem podjetju!

Predavatelj: Tomica Dumančić, uni. dipl. soc.

Komu je delavnica namenjena: vsem vodjem….

Prijave sprejemamo  najpozneje do 24. 1. 2015 do 12.00 ure preko elektronske prijavnice ali na email: nevenka.volk@gzs.si.

Več informacij na tel.: 05 330 60 30.

VABLJENI!